Objednávka

Objednávku, včetně všech podkladů, lze zaslat elektronickou poštou na adresu info@minidres.cz,  příp. klasickou poštou na adresu minidres.cz, Kmochova 2703, 352 01 Aš.

V objednávce je nutné uvést fakturační adresu vč. IČ a DIČ, doručovací adresu /v případě, že je jiná než fakturační/ a telefonní kontakt.

Grafické práce a návrhy děláme pouze po obdržení závazné objednávky.

Podklady

Pro jednoduché motivy stačí např. náčtrtek rukou s popisem. Loga jsou ideální ve formátu cdr., příp. ai. – převedené do křivek. Použít lze i kvalitní obrázky ve formátu jpg., které půjdou překreslit. Nevhodné jsou loga na fotografiích, příp. nekvalitní podklady s nízkým rozlišením – např. stáhnuté z webu. 

Před zahájením výroby zasíláme grafický náhled ke schválení.

Cena a množství

Všechny zde uvedené ceny jsou bez DPH a dopravy. V ceně je základní grafické zpracování. V případě nutnosti překreslování většího množství log, příp. dodání nekvalitních podkladů se dohodne předem cena grafických prací.

Minimální množství se liší dle druhu výrobku, většinou 50ks. Menší zakázky po dohodě.

Barvy 

Pro tištěné výrobky můžete barvy specifikovat podle barevné stupnice Pantone, příp. RAL. U barev Pantone C /lesklé/ je nutno počítat s barevnou odchylkou u některých odstínů při tisku na matný materiál.

U pletených výrobků lze zadat barvu v Pantone jen orientačně, vzhledem k omezenému počtu odstínů a barev pletací příze.

Zákazník může také dodat pro upřesnění barev jakýkoliv barevný mustr / např. dres, barevný výjezd apod./ Dodané vzorky se vždy vrací zpět.

Doprava a dodací lhůta

Zboží je zasíláno na dobírku Českou poštou jako obchodní /profi/ balík s dodáním následující pracovní den. Lze vystavit i proforma fakturu pro platbu předem.

Dodací lhůta je většinou dva až tři týdny od schválení motivu, konkrétní termín lze dohodnout.